Skip to main content

Це весілля персоналізована –- невід’ємна частина весілля, без неї не обходиться жодне весільне свято. Важко також уявити, що вперше старий звичай виник близько 5000 років тому! Ми пропонуємо краще розкрити всі хитрощі весільних каблучок.

Чому безіменний палець

Щоб відповісти на поставлене занепокоєння, необхідно звернутися до історичних деталей. Стародавні єгиптяни першими почали надягати весільні обручки. Їх вибір припав на третій палець. Це сталося не випадково: жителі Стародавнього Єгипту вважали, що в ньому бере початок капіляр, що веде прямо до серця. Останнє завжди вважалося головною ознакою любові. Єгиптяни виготовляли каблучки з осоки, наданої круглої форми.

Стародавні греки продовжили традицію торгівлі обручками. У еллінів прикрасою також був безіменний палець, який вказував на те, що людина вже знайшла споріднену душу.

Не залишилися осторонь і мешканці Старого Риму, фактично дізнавшись про новенький обряд. Вони внесли в нього значні зміни, ставши першими у виготовленні сталевих виробів. Але палець залишився таким самим. В основному каблучки були стилізовані під фокуси, що символічно передбачало рівність обов’язків чоловіка, а також чоловіка.

Що стосується наших безпосередніх предків – давніх слов’ян, то вони вирішили не відступати від усталених звичаїв, продовжуючи використовувати обручку на третьому пальці. Тож тисячолітній ритуал фактично зберігся до наших днів. У нашому інтернет-магазині: eva-silver.com.ua можна купити вироби зі срібла за вигідною ціною.

Справді, ті, хто сумнівається, ведуть ще більш прозаїчну дискусію з цього приводу. Саме третій палець менше інших пов’язаний із повсякденною діяльністю. Коштовність, одягнена на нього, не завдає людині болю.

Важко зробити чітку остаточну думку щодо варіанту пальця для обручки. Але незважаючи на це, нікому насправді не вдалося змінити старий ритуал протягом століть.

Різновиди обручок

Перед тим, як зайти в магазин дорогоцінних прикрас, не завадить ознайомитися з існуючими варіантами шлюбних дорогоцінних прикрас. Спочатку дозвольте перевірити, які кільця взаємодії залишаються у формі:

  1. Стандартний. Це гладкі кільця з плоским зовнішнім або внутрішнім рахунком. Універсальний вибір, який подобається багатьом парам за його лаконічність і зручність у носінні.
  2. Закладні кільця. Досить солідні речі, виготовлені за найсучаснішим дизайном. Цей дизайн ідеально підходить для гравіювання або складних малюнків на безелі.
  3. Прямо. Вони мають гладку поверхню, виглядають модно та стримано. Сподобається любителям простоти і строгості.
  4. Круглий. Інша назва цього виду – «бублик». Один з найбільш зручних варіантів дизайну, який не доставляє незручностей у повсякденному житті. Часто його вибирають хлопці.
  5. Збільшено. Вони круглі всередині і зовні. Для кращого вигляду ви можете поєднувати вироби з візерунком.
  6. Увігнутий. Одне з найбільш функціональних ювелірних обручок. Їх зовнішня сторона дещо увігнута всередину, а внутрішня – зазвичай кругла. Завдяки цим властивостям кільця майже не піддаються механічним навантаженням, тому зберігають привабливий зовнішній вигляд протягом тривалого часу.
Share
You might also like
Back to news
Order Online